Trainingen

Inschrijven voor een training - klik HIER

 

Locatie

  • Piste: Tom Compernolle, Sportpark Drogenbrood, Wellingstraat 29A, 8730 Beernem
  • Bos: Provinciaal domein Bulskampveld, verzamelen op parking Drie Koningen (kant restaurant)

Aanbod

Op een wettelijke feestdag is er NOOIT clubtraining.

Voor de jeugdcategorieën vanaf miniemen en voor de volwassenen is er ook een zaterdagtraining. Deze training wordt echter enkel op aanvraag georganiseerd. Dat wil zeggen dat reservatie voor deze training vereist is. Reserveren kan via deze LINK.

 

Groep

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

Zondag

Kangoeroe

°2014

 

 

18:30-19:45

piste

 

 

 

 

Benjamin

°2013-2012

18:30-19:45

piste

 

18:30-19:45

piste

 

 

 

 

Pupil

°2011-2010

18:30-19:45

piste

 

18:30-19:45

piste

 

 

 

 

Miniem

Cadet

°2009-2006

meerkamp

 

19:00-20:30

piste

 

19:00-20:30

piste

 

10:30-12:00

piste

 

Cadet

Scholier

°2007-2004

(halve) fond

 

19:00-20:30

piste

 

19:00-20:30

piste

 

10:30-12:00

piste

 

Cadet tem master

°2007 tot …

sprint/horden

 

19:00-20:30

piste

 

19:00-20:30

piste

 

10:30-12:00

piste

 

Atleten

+ 17 jaar

JUN-SEN-MAS

18:30-20:00

piste

individuele training

19:00-20:30

bos
(zomer)

piste (winter)

18:30-20:00

piste

19:00-20:30

piste

 

10:30-12:00

piste

 

Runner

Jogger

+ 14 jaar

18:45-20:00

piste

19:00-20:30

bos
(zomer)

piste + weg (winter)

18:45-19:45

piste

FitFree

19:00-20:30

piste + weg

 

 

 

Omschakeling van winter naar zomer (piste -> bos voor runners/joggers en atleten): na aanpassing winteruur -> zomeruur

Omschakeling van zomer naar winter (bos -> piste voor runners/joggers en atleten): 15/09/2020 is de laatste training in het bos, vanaf 22/09/2020 trainen we op dinsdag terug op de piste.

 

Legende:

  • Kangoeroe: kennismaking met atletiek via verschillende spelvormen (multimove)
  • Benjamin: atletiekvaardigheden ontwikkelen via verschillende oefen- en spelvormen
  • Pupil: in deze groep komen alle atletiekdisciplines aan bod (meerkamp)
  • Miniem: in deze groep komen alle atletiekdisciplines aan bod (meerkamp)
  • Cadet/scholier: volgens specialisatie
    • (halve) fond: In deze groep ligt de focus meer op uithouding. Andere atletiekonderdelen kunnen hier ook nog aan bod komen.
    • sprint/horden: Specifieke sprint- en horden training (ook oudere atleten kunnen aanslui
  • Junior/senior/master (atleten): gespecialiseerde training (afstands)lopen
  • Runner/jogger: jogging onder begeleiding van loopcoach
    • FitFree: Core stability training

 

Atleten (jun-sen-mas)

Dries Vanderschaeghe
Johnny Vergison
Wim De Bois
Geert Dufoort

Jeugd (ben-pup-min-cad-sch)

Jeugdcoördinator
Jolien Claeys
kan-ben
Mira Goos
kan-ben
Natan Verbrugghe
kan-ben
Cas Wouters
kan-ben-pup-min
Jan Wouters
kan-ben-pup-min
Sharon Claeys
kan-ben-pup-min
Julie Demeyer
kan-ben-pup-min
Roland De Bois
kan-ben-pup-min
Vita Van Belleghem
pup-min-cad-sch
Bert Goos
pup-min-cad-sch
Jürgen Cardon
min-cad-sch
Marc Hughe
kampnummers
Nico De Bel
sprint/horden

Runners - Joggers

Sabine Versluys
Kurt Vanneuville
Roland Vanderschaeghe
Harry Philips
FitFree
Vita Van Belleghem
FitFree