Trainingen

Inschrijven voor een training - klik HIER

 

Locatie

  • Piste: Tom Compernolle, Sportpark Drogenbrood, Wellingstraat 29A, 8730 Beernem
  • Bos: Provinciaal domein Bulskampveld, verzamelen op parking Drie Koningen (kant restaurant)

Aanbod

Op een wettelijke feestdag is er NOOIT clubtraining.

Geen georganiseerde club training, maar op zondag verzamelen diverse groepen vanaf miniem op parking Aanwijs voor een duurloopje. Informeer je hiervoor bij de trainers.

  

Indeling trainingsgroepen vanaf 1 september 2022 (zie tabel) 

Groep

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

Zondag

Kangoeroe

°2016

 

 

18:45-20:00

piste

 

 

 

 

Benjamin

°2015-2014

18:45-20:00

piste

 

18:45-20:00

piste

 

 

 

 

Pupil

°2013-2012

18:45-20:00

piste

 

18:45-20:00

piste

 

 

 

 

Miniem

Cadet

°2011-2008

meerkamp

 

19:00-20:30

piste

 

19:00-20:30

piste

 

 

 

Cadet

Scholier

°2009-2006

(halve) fond

 

19:00-20:30

piste

 

19:00-20:30

piste

 

 

 

Cadet tem master

°2009 tot …

sprint/horden

 

19:00-20:30

piste

 

19:00-20:30

piste

 

 

 

Atleten

+ 17 jaar

JUN-SEN-MAS

18:30-20:00

piste

individuele training

19:00-20:30

bos
(zomer)

piste (winter)

18:30-20:00

piste

19:00-20:30

piste

 

 

 

Runner

Jogger

+ 14 jaar

18:45-20:00

piste

19:00-20:30

bos
(zomer)

19:00-20:15

piste + weg (winter)

18:45-20:00

piste

FitFree

19:00-20:30

piste + weg (zomer)

19:00-20:15

piste + weg (winter)

 

 

 

Omschakeling van winter naar zomer (piste -> bos voor runners/joggers en atleten): na aanpassing winteruur -> zomeruur, eerste training in het bos op 29/03/2022.

  • Verzamelen op parking Aanwijs, start training vanaf 19u
  • Rek en strek ter hoogte van kasteel omstreeks 19u15 voor zowel atleten en runners
  • Eénmaal per maand (laatste dinsdag) trekken we met de atleten richting Hendriksberg

Omschakeling van zomer naar winter (bos -> piste voor runners/joggers en atleten): 13/09/2022 is de laatste training in het bos, vanaf 20/09/2022 trainen we op dinsdag terug op de piste.

 

Legende:

  • Kangoeroe: kennismaking met atletiek via verschillende spelvormen (multimove)
  • Benjamin: atletiekvaardigheden ontwikkelen via verschillende oefen- en spelvormen
  • Pupil: in deze groep komen alle atletiekdisciplines aan bod (meerkamp)
  • Miniem: in deze groep komen alle atletiekdisciplines aan bod (meerkamp)
  • Cadet/scholier: volgens specialisatie
    • (halve) fond: In deze groep ligt de focus meer op uithouding. Andere atletiekonderdelen kunnen hier ook nog aan bod komen.
    • sprint/horden: Specifieke sprint- en horden training (ook oudere atleten kunnen aanslui
  • Junior/senior/master (atleten): gespecialiseerde training (afstands)lopen
  • Runner/jogger: jogging onder begeleiding van loopcoach
    • FitFree: Core stability training

 

Atleten (jun-sen-mas)

Johnny Vergison
Dries Vanderschaeghe
Wim De Bois
Geert Dufoort

Jeugd (ben-pup-min-cad-sch)

Evy Claeys
kan-ben
Mira Goos
kan-ben
Nathan Verbrugghe
pup
Jolien Claeys
min
Julie Demeyer
kan-ben-pup
Jürgen Cardon
cad-sch-jun
Nico De Bel
spurt-horden
Wim Willems
kampnummers
Marc Huyghe
kampnummers

Runners - Joggers

Kurt Vanneuville
Sabine Versluys